Mountain-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


 Despre shaggy

 
Mountain-Zone :: Administrare :: Report Zone


[Moderator]
felixcat
Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/06/2010
felixcat




 Distribuiţi |


Mesaj editat de ratra, motiv: ai recunoscut că ești sub influența alcoolului și, ce-i mai important, nu suport să văd mesajul cu atâtea greșeli.



























[MTN Administrator]
ratra
Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 41
Localizare : Craiova
ratra




 Distribuiţi |


Mi se pare mie sau n-ai respectat nici modelul de depunere a unei plângeri? Se pare că da, primul motiv de ce reclamația ta și ce spui tu este irelevant.
Altul, nu vorbești coerent româna, te-aș ruga să treci pe la regulament dacă dorești să mai stai pe aici.
Acum să te lămuresc, shaggy a luat pentru istețimea de care dă dovadă, vârsta adultă și respectul ce-l are în el, un respect aparte, ceea ce tu nu vei avea niciodată.Te mai las să văd ce zici, remediază-ți vocabularul ce-ți arată comportamentul de maidan sau dispari, sincer n-am nevoie de oameni aidoma ție.



























[Moderator]
felixcat
Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/06/2010
felixcat




 Distribuiţi |


Îmi cer iertare ratra, eram sub influența alcoolului și era și normal să scriu așa, din pricină că îmi afectează modul de gândire, nu mai vedeam bine și eram amețit așa că logic că scoatem numai tâmpenii și-n scris și pe gură.Acum nu mi se pare o absurbitate să ia administrator pentru vârsta respectabilă, deci te rog să închizi subiectul.



























[MTN Administrator]
ratra
Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 41
Localizare : Craiova
ratra




 Distribuiţi |


Măcar te-ai luminat și tu, un pas bun.Văd că reclamația este irelevantă.

=>subiect închis




























Continut sponsorizat




 Distribuiţi |






























Reguli inainte de postare:
In caz ca sunteti vizitator si doriti sa comentati un subiect, apasati butonul "Raspunde"
din partea stanga sus a forumului.

1. Folositi un limbaj adecvat
2. Un subiect=> 1 topic.
3. Incercati sa comentati in minim 2 cuvinte.
4. Distrati-va!




Design by Cretsu`
Barfe ... Join Us !!!














 
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente