Mountain-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


 Salut... Sunt Marius

 
Mountain-Zone :: Administrare :: Prezinta-te


[Super-VIP]
Himera
Mesaje : 106
Data de inscriere : 03/02/2011
Himera




 Distribuiţi |


Salut....Numele meu este Marius si am 9 anishori...stiu k sunt cam mik dar n-am ce sa fak k nu pot sa-mi grabesc cresterea, dar, zik eu, ca-s foarte inteligent pt. varsta mea, stau in fiecare zi cu Roxana, adik cu Roxi si ma invatza ortografia.Imi place sa skriu cu `k`,`sh` rare ori, `tz` k asha imi sta in obisnuinta... dar nu mereu ... mai folosesk si preskurthari... dar sper k n-are nmk k doar sunt un copilas si n-ar trb sa avetzi mari pretentzii d` la mn Wink Sincer, roxi sthie kt ma duke kapul, shi sthie k sunth destul d` inteligenth, deci varsta mie nu-mi reprezintha intelgientza....o sa-ncerk sa skr mai korekt dak asha vr ratra sau roxi, dar eu zik k n-are nmk k skr asha...akm sa vedem sh noi k nu se sthie Sad(.

Roxana sta cu mine zi de zi si ma ajutha sa fiu mai destepth dekt multhe pers. existenthe mai ales la varstha mea, pot sa zik k foarthe frageda`....n-am un carakter d` doy bani, pot sa zik si de astha k sunth foarte prietenos, ascultator, cumpatat in vorbe si decizii.Mai multhe desprhe mn sper sa aflatzi pe parkurs.



Ai grija te rog la limbaj.




























[Super-VIP]
Himera
Mesaje : 106
Data de inscriere : 03/02/2011
Himera




 Distribuiţi |


Postez iarăși ca să vă zic că am luat legătura cu ratra, m-a pus să vin cu părinții până la el și acum postez de la el de la calculator că-i la o țigare cu Roxi și mama și mi-a spus să nu mai scriu așa că se vede foarte urât și nu dă bine în „lumina reputației bune” cum zic eu.Mi-a arătat și cum să setez tastatura pe română ca să n-am probleme cu diacriticele de exemplu în loc să se înțeleagă: mâța să se înțeleagă măta dacă nu pun diacriticele.O să fiu foarte atent de acum în colo și mi-a promis că mă face Director Adjunct.



























[MTN Administrator]
ratra
Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 41
Localizare : Craiova
ratra




 Distribuiţi |


Salut, prietene.




























Continut sponsorizat




 Distribuiţi |






























Reguli inainte de postare:
In caz ca sunteti vizitator si doriti sa comentati un subiect, apasati butonul "Raspunde"
din partea stanga sus a forumului.

1. Folositi un limbaj adecvat
2. Un subiect=> 1 topic.
3. Incercati sa comentati in minim 2 cuvinte.
4. Distrati-va!




Design by Cretsu`
Barfe ... Join Us !!!














 
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente